FERDORE MOBİLYA

HAKKIMIZDA

1992 yılından bu yana gelen 25 yıllık serüven aslında küçük bir atölyede başladı.

Sedef Mobilya San.Tic.Ltd.Şti. denince akla ilk kalite ve güven geldiğinden dolayı zaman içerisinde büyüyen şirketimiz 2010 yılından sonra FERDORE MOBİLYA markasıyla hizmet vermeye devam etti.

Her geçen yıl üretimini ve çalışma alanı arttırarak şu an 30000 metre kare arazi üzerine kurulu 13000 metre kare kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Bu saklı başarının baş mimarı kardeşlik ve ürünlerdeki kaliteden ibarettir. 2000'li yılların başında şirketimizi büyütme ve daha fazla modern tarzda ürünler imal ederek yurt içi ve yurt dışında ihracat yaparak büyüme yolunda hızla ilerliyor.


"GEÇMİŞTEN GELECEĞE KALİTELİ YAŞAM ÇİZGİNİZ"

MİSYONUMUZ

Bünyemizdeki "sürekli değişim ve gelişim" ihtiyacını kabul ederek, "kaliteli şirket" imajımızı kanıtlamak sonra da "bu kaliteyi pazarın tamamına taşımak" ve "özdeğerlendirmemizi" yaparak sektörümüzde " aranılan ve bağımlılık yapan bir şirket olmak".

Beklentilere en uygun çözmler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, yapmış olduğumuz projeleri zamanında ve standartlara uygun şekilde tamamlamak,

kalite sistemini bir bütün olarak değerlendirip hep birlikte sürekli iyileşmek, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, is güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmaktır.VİZYONUMUZ

Amacımız ürün ve hizmetlerimizi kullanan ve üreten tüm insanlara olan sorumluluk bilincimizi arttırmak onların mutluluklarına olumlu katkıda bulunmak, bütün bunları yaparken de önce uluslararası standartları korumak, sonrada bu standartların en üst düzeyde değişimine öncülük etmek, bu sayede de herkesin ekonomik refah ve yaşam kalitesinden memnun olduğu bir dünya için katkıda bulunmak.

Birbirinden farklı tasarım, nicelik, boyut, renk ve fiyat çeşitliliğine sahip ürünlerle her türlü tüketiciye hitap eden firmamızın bu esnek ortamı oluşturmasının temel amacı; değişen şartlar ve zaman içerisinde farklılaşabilen ve gelişebilen talep yapısına cevap vermektir.

Müşteri memnuniyetini en üst sevyelere çıkartmak ve beklentilerin üstünde üretim yaparak ve İleri teknoloji çözümlerini işletme altyapısına adapte ederek, en uygun ürün eldesini sağlamak ve pazara sunmaktır.

Ferdore Mobilya